Bilintel Bilişim'in temelleri 2008 yılında atıldı. Şirket kurucu ortaklarımız 2008-2013 yılları arasındaki bireysel tecrübelerini Mart 2013 itibariyle Bilintel Bilişim çatısı altında sunmaktadır.

Sunmuş olduğumuz hizmetler Alan Adı, Hosting, Sanal Sunucu, Sunucu Kiralama ve Barındırma olarak sınıflandırılmaktadır. 

Alınan hizmetler için müşterilerimiz bizden her zaman destek alabilirler. Destek ekibimiz teknolojik gelişmeleri takip etmekte ve çoğu zaman müşterilerimizden önce sorunları tesbit ederek müdahale etmektedir.

Destek talepleriniz için https://www.bilintel.com/panel adresinden destek bildirimi oluşturarak bize ulaşabilirsiniz. Mesai saatleri içerisinde müşterilerimize 10-60 dakika arasında yanıt vermekteyiz.

Alan adı ve sunucu hizmetleri hariç tüm hizmetlerimizde 7 gün koşulsuz para iade garantisi sağlıyoruz. 

Sunduğumuz bütün hizmetler yüksek konfigürasyonlu ve yüksek hızlı sunucular üzerinden sağlanmaktadır. Bu sayede müşterilerimize kesintisiz ve yüksek erişilebilirlik oranı sağlayabilmekteyiz.

Bilintel Vizyon

Bilintel Bilişim olarak hedefimiz sektörde öncü firmalar arasında yer alıp, müşterilerine en kaliteli hizmeti sunarak müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Çünkü müşterilerimiz mutlu ve huzurlu olduğu müddetçe biz de aynı duyguları hissetmekteyiz.

 

Bilintel Misyon

Bilintel Bilişim'de müşteri memnuniyeti herşeyin önündedir. Bu kapsamda sunduğumuz hizmetlerin müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılaması ve müşterilerimizin en iyi hizmete ulaşmasını sağlamak için çalışmaktayız. Servislerimizin içeriğini genişletmek, müşterilerimize sunduğumuz servisler ile ekstra değerler katabilmek, satış sonrasında ihtiyaç duyulan noktalarda desteğimiz ile en hızlı çözümleri üretip müşterilerimize güven verebilmek, sürekli gelişen sektör ve dünya standartlarını hizmetlerimize entegre edebilmek misyonumuzun bir parçasıdır.